Krásná duhová výzdoba třídy a pokojíčku pro malého školáka

Čeká vás v září škola? No to nás taky. Abychom si nástup do školy zpříjemnili, mám pro vás nachystáno několik duhových souborů pro výzdobu třídy nebo dětského pokojíčku. Protože taková duhová výzdoba třídy a pokojíčku dokáže rozzářit dětská očička.

Můj rok – přehledně

V souboru „Můj rok“ nenajdeš jen roční období a měsíce v roce, ale NAVÍC tě tam čekají dny v týdnu a čísla 1-31.

Můj rok je variabilní. To znamená, že si své zobrazení roku můžeš pověsit podle svých představ nebo podle mého vzoru. Jedno roční období je na šířku jako A5.

TIP!

Na jednotlivé měsíce si můžeš připnout kolíčky se jmény nebo fotkami blízkých, kteří mají v daný měsíc narozeniny.

Duhové plakáty

Jemné duhové odstíny rozzáří každý prostor. V souboru najdeš dny v měsíce, dny v týdnu, počasí, tvary, barvy, abecedu, čísla a stovkovou tabulku. Každý ve formátu A4.

Girlanda VÍTEJTE

Jednoduchá, duhová, veselá i tak by se dala popsat tahle girlanda pro uvítání školáčků.

V souboru najdeš barevnou i černobílou verzi s písmenem na 1 A4 a 2 písmena na A4 (menší formát) + 2 prázdné vlaječky pokud byste rádi dopsali něco svého.

Plakáty s písmeny abecedy

Duhová ČESKÁ abeceda, kde u každého písmena je obrázek slova na dané písmeno. Samozřejmostí je i textový seznam všech použitých ikon, kdybyste náhodou tápali, co to mělo být za obrázek 🙂 Každý písmeno je na 1 A4.

Upomínkový list na první den ve škole

Tento upomínkový list jsme měla pro Adrianku připravený na první den školky. Má tam fotku před školkou a vyplněné kolonky. Je to moc hezká vzpomínka. No a teď jsem ji a vašim dětem vytvořila i verzi upomínkového listu pro prvňáčky.

Upomínkový list může posloužit jako moc milý uvítací dáreček pro děti od paní učitelky. Pomůže dětem si zrekapitulovat den.

Leporelo batoh pro malé školáky

Chtěli byste v prvních dnech začít s dětmi něčím jednodušším? Nechte je vytvořit si vlastní leporelo školního batohu. Sami si jej mohou navrhnout, vystřihnout a vybarvit. Hodí se i do AJ na rozšíření slovní zásoby.

Ještě nemáš dost? Neboj se nic, ještě několik materiálu budu tvořit. Přihlas se k odběru novinek, ať ti nic neunikne.

Podpis Kuncicka
Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.