Jazyk

První čtenářský deník pro nejmenší čtenáře

ctenar blog

Od malinka vedeme naše děti lásce ke knihám ♥. Oba jsou členy dětského oddělení naší městské knihovny a její návštěvu si moc užívají. Téměř není dne, kdy bychom nějakou knihu nečetli. A když Adrianka začala psát a číst, napadlo mě že bychom mohli začít vést její první čtenářský deník.

Můj první čtenářský deník

prectene knihy 1

Začala jsem pátrat po internetu a měla jsem celkem jasnou představu – pro začátek budeme zapisovat JEN název knihy, aby to na ni nebylo moc a zároveň si procvičila písmena. Nicméně jsem nenacházela nic, co by mi vyhovovalo. Většinou čtenářské deníky obsahovaly příliš mnoho okýnek k vyplnění a často ještě okýnko pro obrázek. To je sice krásné, ale dokáži si to představit spíše až u starších dětí na základní škole, moji předškolačku by to spíše demotivovalo.

Tak se stalo, že vznikl můj vlastní první čtenářský deník, který nám bude sloužit vždy měsíc a zapíšeme si do něj jen názvy přečtených knih. Staňte se členem V.I.P. klubu a stáhněte si jej také.

PDF mohou stahovat členové klubu.

Používáš taky nějaký čtenářský deník? Napiš mi do komentářů, třeba si jej oblíbím v našem dalším období, kdy budeme zapisovat více údajů ke knize.

– SDÍLEJ –

(2) Komentáře

  1. Marcela Dlabackova říká:

    Moooc pekne napady 👍

    1. Děkuji mnohokrát, vážím si toho Marcelo 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two + 3 =