Tvoření a návody

5 šablon pro vánoční tvoření s nejmenšími

Vánoční tvoření s nejmenšími

Často se mě ptáte, co tvořit s vašimi nejmenšími. Rozumějte 2-4 roky. No, na tuto otázku není úplně snadné odpovědět, ale právě dnes tu pro vás jeden nápad mám. Pojďme se na něj vrhnout.

Otisky malých prstíků

Možná už jste zjistili, že otiskování je s tak malými dětmi výborná aktivita. Otiskovat můžete své končetiny, jablka, brambory, razítka a spoustu dalších věcí. Děti se u toho mohou samozřejmě zamazat, ale zvláště otiskování končetin si užijí opravdu naplno.

Jaké barvy použít?

Na fotkách můžete vidět prstové barvy. Ty můžete koupit v papírnictví, nebo třeba v obchodě Action. Pokud ovšem tyto barvy nemáte, nezoufejte. Pod dohledem lze použít i vodové nebo temperové barvy.

Tvoření s nejmenšími na šablonách

Na otiskování malých prstíčků jsem pro děti připravila 5 vánočních šablon, kde najdete sněhové vločky, sněhuláky, svíčky, světýlka a věnec. Šablony si můžete stáhnout tlačítkem na konci článku, vytisknout a začít s tvořením okamžitě.

Mé materiály jsou k dispozici volně k nekomerčním účelům s logem nebo odkazem na zdroj. V případě komerčního využití mě kontaktujte. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × five =