Tvoření a návody

16 vzkazů do svačin pro hezčí den

vzkazy do svacin teaser opr

Za chvíli nám začíná nový školní rok a mnoho z vás už jistě pomyslelo na chystání svačin. Nakoupili jste pěkné krabičky, láhve, ubrousky a možná i jiné vymoženosti, které nejmenším školákům vykouzlí úsměv na tváři. Já na to jdu z druhé strany a chci dětem vykouzlit úsměv za minimum peněz, proto vznikly vzkazy do svačin.

Je to tak jednoduché řešení, stačí tomu věnovat trochu času a děti se budou moci kamarádům ve třídě chlubit originální svačinkou.

Přidávat vzkazy do svačin má mnoho výhod:

  • Budou si procvičovat písmenka při luštění tajemného vzkazu.
  • Budou se na svačinu těšit a nezapomenou si ji sníst.
  • Vzkaz jim může rozveselit den.
  • Také jim může něco “nenápadně” připomenout.
  • Mohou být třeba v AJ a dítě bude procvičovat i jazyk

Mě vzkazy obecně přijdou hrozně roztomilé, ať už to jsou vzkazy ve svačině nebo vzkaz manželovi v kapse kalhot. Člověk si během dne připomene, že na něj někdo myslí a hned je mu zase veseleji.

Verze vzkazů mohou být také různé, napadají mne vtipy, milostné vzkazy, šifrované vzkazy, vzkazy s úkolem, vzkazy v jiném jazyce… Možná vás napadne ještě něco, podělíte se?

TIP

Jste super-kreativní? Zkuste kreslit vzkazy do svačin, jako tento tatínek: http://creativelife.cz/tatinek-kreslil-dceri-vzkazy-ke-svacine-kazdy-den-po-cele-3-roky/

Podpis Kuncicka
Mé materiály jsou k dispozici volně k nekomerčním účelům s logem nebo odkazem na zdroj. V případě komerčního využití, mě kontaktujte. Děkuji.
vzkazy-pro-holcicky
Podívejte se na další vzkazy do svačin

(2) Komentáře

  1. Denisa Bočková říká:

    V jednoduchosti je krása, bezva nápad

    1. Děkuji Deniso 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − ten =