Chystáme se na nový školní rok

Už zbývá jen pár dní a máme tu nový školní rok. Možná už máte nakoupené pomůcky a vše potřebné. A já mám pro vás ještě něco NAVÍC. Ukážu vám materiály k vytištění, kterými si můžete začátek školního roku zpříjemnit.

Vzkazy do svačin pro malé školáky zdarma

Možná vás ale nenapadlo, že byste mohli svému školáčkovi přibalit do svačinky milý vzkaz. Může si jím procvičit čtení a vykouzlit úsměv na tváři. Více se dočteš ve článku VZKAZY DO SVAČIN.

Duhová výzdoba pokojíčku a třídy

Než půjdou dětičky do školy, je vhodné jim připravit místo, kde budou mít své věci a kde budou plnit úkoly. U každého to může vypadat jinak, ale asi se shodneme na tom, že by místo mělo být pěkné a uklizené. Dozdobit ho pak můžeme duhovými plakáty nebo nástěnným kalendářem plným barev.

Nový školní rok a zábavné tvoření

Leporelo školního batohu

Začátek školního roku může začít zlehka, třeba takovým tvořením leporela. Navíc uvnitř batohu najdeš obrázky věcí, které by ti v batohu nebo aktovce neměly chybět. Vybarvi si je a zapamatuj, ať nic nezapomeneš.

Pamětní list na můj první den ve škole

Jde vaše dítě do první třídy? Tak to bude velká událost v jeho životě. Je pak moc pěkné si po škole v klidu sednout, popovídat si o první dnu a třeba si vyplnit pamětní list. Do listu navíc můžete přidat fotku z jeho prvního dne.

U nás měl tento list velký ohlas už když šla Adrianka poprvé do školky a teď se těšíme, že si akci zopakujeme ve škole.

A co po škole?

Samozřejmě vím, vím – družina, kroužky, úkoly. Ale já mám pro vás i další nápady, co můžete na podzim po škole podniknout :). Podívejte se na PODZIMNÍ AKTIVIT I. a PODZIMNÍ AKTIVITY II., kde na vás dohromady čeká 30 skvělých aktivit bez velkých nákladů a příprav.

Jak se vy chystáte na nový školní rok? Dejte mi vědět do komentáře.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × one =