Ostatní

12 nápadů na dárky pro učitele a učitelky

dárky pro učitele

S blížícím se koncem školního roku spoustu rodičů nemá nápady na dárky pro učitele a učitelky za jejich výuku a péči v celém školním roce. Stará dobrá klasika je jistě řezaná květina, ale ta rychle uvadne. Zkuste raději některý z těchto tipů.

Originální dárek, na kterém se podílí děti

Trvanlivým dárkem, který potěší nejednu učitelskou duši, může být květina s vyzdobeným květináčem, či originálním zápichem se vzkazem, který jen podtrhne jedinečnost tohoto dárku. Děti velmi potěší, když budou moci svojí paní učitelce zápich samy vytvořit nebo vybarvit.

Zápichy pro učitele, učitelky, asistentky, kuchařky, školnice či uklízečky jsou ve 12 verzích ke stažení v klubu.

Pro milovníky čtení a květin

V článku ke dni matek se můžete inspirovat dalším květinovým dárkem v podobě záložky s vylisovanými květy. Výroba záložky není nijak náročná. Budou vám k tomu stačit vylisované květiny ze zahrádky nebo louky a laminovací fólie.

V případě, že plánujete paní učitelku odměnit lahvinkou sirupu nebo vína, bude se vám určitě hodit dárková karta na láhev, kterou si můžete stáhnout zdarma a to s textem a obrázkem, nebo bez k vlastnímu dotvoření.

Nápady na dárky pro učitele mlsouny

Mnoho učitelek potěší dobré mlsání v papírovém pytlíčku se vzkazem. Naplnit jej můžete různými oříšky, čokoládou nebo také sypaným čajem. K pytlíčku se sypaným čajem se také skvěle hodí papírová dárková konvička s čajem.

A pokud jste příznivci vtipných dárků, můžete dát do skleničky lentilky a popsat ji jako vitamíny na nervy.

Univerzální dárky pro učitele

Pokud máte paní učitelku, která často využívá PDF materiály pro děti, tak ji zcela jistě potěší dárkový poukaz na nákup z uciteleucitelum.cz. A jelikož se pedagogičtí pracovníci sami vzdělávají celý život, rozhodně neuděláte chybu věnováním dárkového poukazu do knihkupectví nebo papírnictví, aby si doplnili zásobu psacích a výtvarných potřeb. Zakoupit můžete také přímo psací potřeby s nápisy s věnováním učitelkám a učitelům.

Po náročném školním roce si učitelky a učitelé rádi odpočinou třeba v dobré restauraci nebo na wellnes a vy jim tak můžete věnovat vhodný poukaz, na který se můžete složit s ostatními rodiči.

Spousta pedagogů ocení osobnější dárek, kterým může být děkovný dopis nebo přání s obrázkem dítěte.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv nápad na dárek pro učitele z výše uvedených, vaši paní učitelku či pana učitele jistě velmi potěší vaše snaha poděkovat za vzdělávání vašeho dítěte. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 8 =